logo
Lütfen Aşağıdan Bir Yardım Sorusu Seçiniz
1. Sipariş vermek istediğiniz ürünün büyük resminin olduğu detay sayfasında Sepete At butonu bulunmaktadır. Bu butonun hemen solundaki adet kısmına, satın almak istediğiniz adeti yazarak butonu tıklayınız. Ürünü, seçtiğiniz adette alışveriş sepetine atacaktır.

2. Başka almak istediğiniz ürünler varsa onları da aynı şekilde sepete atınız.

3. Sepetinizdeki ürün adetini artırmak veya eksiltmek istediğinizde, istediğiniz adeti yazıp Sepeti Güncelle butonuna basınız. Sistem bu yeni adete göre toplam kargo bedeli ve toplam tutarı hesaplayacaktır.

4. Daha sonra teslimat bilgileri sayfasına ilerleyiniz. Bu sayfada, daha önce sitemizden alışveriş yapmış veya üye olmuş kayıtlı müşterilerimiz için bilgilerini otomatik getiren bir form bulunmaktadır. Sadece email ve şifrenizi girerek bilgileri otomatik getirtebilirsiniz. Eğer ilk defa alışveriş yapacaksanız bir kereye mahsus olmak üzere isim, adres ve iletişim bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. Sonraki alışverişlerinizde bu bilgileri otomatik olarak getirtebilir ve dilerseniz değiştirebilirsiniz.

5. Sonra, ödeme bilgilerini gireceğiniz sayfaya ilerleyeceksiniz. Burada siparişinizin kargo dahip toplam tutarını görebilir, havale, kapıda ödeme, kredi kartı ve taksit gibi ödeme yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz.

6. Ödemenizi de belirledikten sonra eğer kredi kartını seçtiyseniz ilgili alanları doldurmanız gerekiyor. Ödemenizi de onaylayınca sipariş alındı sayfası ekrana gelecek ve sipariş numaranızı bildirecektir.

Siparişinizle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız iletişim bölümünden sitemize bildirebilirsiniz.
Sitemizde, kredi kartı ile ödeme ve banka havalesi seçenekleri vardır.

Taksitli alışverişlerde BonusCard, Maximum, World, Axess ve CardFinans kullanabilirsiniz. Peşin işlemlerde tüm bankalara ait Visa ve Mastercard kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Siparişleriniz olağan durumlarda 1 işgünü içinde kargoya verilir. Tedariğin gecikmesi durumunda yasal süre 30 gündür. Ancak 3 iş günü içinde kargoya verilemeyen siparişler için mail veya SMS yoluyla size haber verilir ve bekleyip beklememe konusunda onayınız alınır.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bulunduğunuz yerin İstanbula uzaklığına göre 600 kmye kadar 1 gün içinde daha uzak yerlerde 2 gün içinde teslimat yapılır. PTT ile gönderimi tercih ettiyseniz bu süre uzayabilir çünkü PTT nin kaç gün içinde teslim yapacağı anlaşmalarla belirlenememektedir. Ancak PTT de 3-4 gün içinde teslimat yapmaktadır.

Kargolar, şubelerinin olmadığı veya merkeze uzak yerlere haftanın belirli günleri servis yapmaktadırlar. Bu gibi durumlarda standart teslim süresi aşılabilir ve teslimatın olduğu günlerde size teslimat yaparlar.
Kargo teslimatlarımız Türkiyenin her yerine MNG veya PTT Kargo ile yapılmaktadır. Siparişiniz kargoya verildikten sonra Sipariş Takip Sayfanızdan Kargo Takip bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Siparişinizi teslim alırken, getiren kargo personeli mahali terketmeden ve henüz kargo teslim fişinizi imzalamadan paketinizi kontrol ediniz. Herhangi bir hasar var ise tutanak tutmasını isteyiniz. Kargonun size teslim ettiği pakette yırtılma, ezilme, deformasyon varsa gönderiyi teslim almayınız ve tutanağın bir nüshasını alarak bize olay hakkında bilgi ulaştırınız. Sitemizdeki her sayfanın üst ve alt kısmında bulunan iletişim formu linkini kullanabilirsiniz.

Kargo personeli gittikten sonra paketi açıp içindeki üründe bir hasar veya eksiklik tespit ettiyseniz bu durumda lütfen aynı gün içinde bize haber veriniz. Ürünü kullanmayınız. Orijinal ambalajını atmayınız.

Bir ürünü normal olarak teslim aldığınızda dahi orijinal ambalajını atmayınız ve orijinal ambalaja zarar vermeyiniz. Çünkü ürünü iade etmek isterseniz bu ambalajda bir hasar sözkonusu ise iadeniz kabul edilmeyecektir.
Sitemiz sadece T.C. sınırları içinde hizmet vermektedir. Yurtdışı gönderimimiz yoktur.
İlk olarak iade ve değiştirme gerekçenizi sitemizin iletişim bölümünden mesaj ile bildiriniz.

Kargo Ücreti Kime Aittir:
Firmamızdan kaynaklanan yanlışlıklar sebebiyle iade ve değiştirmelerde kargo bedeli bize ait olacaktır. Cayma veya sizden kaynaklanan sebeple geri gönderimlerde kargo bedeli size ait olacaktır.

Hangi Kargo İle Gönderilmelidir?
Geri gönderimleriniz MNG veya PTT Kargo ile yapılmalıdır.
Sipariş iptal isteminizi sitemizin iletişim bölümünden yazılı olarak iletebilirsiniz. Öncelikle Sipariş Takip kısmından siparişinizin kargoya verilip verilmediğine bakınız. Kargoya verilmemiş siparişler, iptal isteminizle birlikte iptal edilerek tüm sipariş bedeli iade edilir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal bildiriminde bulunduysanız gönderi kargo bedeli ve ürünün iade gelişiyle ilgili kargo bedeli kesilerek sipariş bedeli iade edilir ve sipariş iptal edilir.
Ürünleri adresimizden alabileceğiniz bir showroom veya mağazamız yoktur. Sadece internet üzerinden hizmet vermekteyiz.

Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz!

Web Tasarım