logo

Cumhur İttifakında Son Durum

Eser Hakkında

DAVA KONUSU “CUMHUR İTTİFAKI KARİKATÜRÜ...”
Değerli dostlarım; Biz, “Kalemini kır ama asla satma” nesliyiz. Karikatür sanatı, bu mesleği seçenler için, dik duruş ve hep doğruları yazma ve çizme sanatıdır. Konumu ne olursa olsun, biz hiç kimseye boyun eğmeyiz. Bir kişi hak etmiyorsa, o kişi en yakınımız dahi olsa
çizgimizden ödün vermeyiz. Kalemimiz ve fırçamız hep
HALKTAN VE HAKLIDAN YANADIR...

SAVUNMA
Sayın mahkeme heyeti;
Dava konusu olan “Cumhur ittifakı’nda son durum” başlıkIı karikatür, Sn. Cumhurbaşkanı’na hakaret içerikli değildir. Cumhur ittifakı’nın bir gerçeğini anlatmaktadır.
Sn. Cumhurbaşkanı, siyasi pozisyonunu korumak için, bir tercih yapmak zorundadır.
Adı üstünde; “CUMHUR İTTİFAKI”
Ya milliyetçilerle ittifak yapacak, ya da Kürt oylarına ihtiyaç duyacak. Yani “TO BE OR NOT TO Be” “OLMAK VEYA OLMAMAK” karikatürün amacı budur.
Saygılarımla...

Sonuç: Beraatına Karar Verilmiştir.


Karikatür Satın Alabilirsiniz!

Sitemizde yer alan herhangi bir karikatürü satın almak isterseniz lütfen iletişim bölümünden eser kodunu da belirterek mesaj yazın. Adınıza imzalı olarak A4 veya A3 ölçüsünde fotoğraf baskısı poster olarak alabileceğiniz gibi, t-shirt, minder, askılı bez çanta, puzzle, kupa, duvar saati üzerine basılmış şekliyle de alabilirsiniz. (Poster harici ürünler imzasızdır.)

Karikatür Satın Alarak hem kendinize veya sevdiklerinize güzel bir hediye hem de bağımsız karikatür sanatına destek verebilirsiniz.

Yorumlarınız & Sohbet

Bu İçeriğe Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazabilirsiniz

(E-postanız Yayınlanmayacaktır.)
Karakter  Kaldı
Aynı kategoriden bu eserleri de incelemeyi ister misiniz?

Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz!

Web Tasarım